یکی از مشکلاتی که اخیرا کاربران برخی از گوشی ها (به خصوص گوشی های دارای پچ امنیتی بالا) پس از بازگرداندن گوشی به تنظیمات کارخانه (Reset Factory)، با آن مواجه می شوند، درخواست ورود اطلاعات اکانت گوگل و یا وارد کردن الگو (Pattern) یا رمز (Password) فراموش شده می باشد که از قبل روی گوشی قرار گرفته است. در این مشکل، یا اکثر کاربران الگو یا رمز خود را فراموش کرده اند و یا از نام کاربری و رمز عبور اولیه که به گوشی داده اند بی اطلاع هستند و یا اینکه حتی گاها پس از وارد کردن صحیح مشخصات نیز، اشتباه بودن مشخصات از طرف گوشی اعلام می گردد.

در این بخش قصد داریم آموزش ویدئویی حذف اکانت گوگل (FRP Reset  یا ریست اکانت گوگل) و حذف الگو و رمز را روی گوشی سامسونگ Samsung Galaxy A10s دارای آندروید ۱۱ به شما ارائه دهیم. امیدواریم مفید واقع شود.

[توجه: در جدیدترین گوشی های سامسونگ پس از ریست فکتوری، حتی قفل قبل از ریست فکتوری (الگو Pattern، رمز Password یا پین Pin) نیز از شما خواسته می شود. این آموزش برای حذف قفل نیز کاربرد دارد]

لطفا قبل از شروع آموزش به نکات زیر توجه فرمائید:

ـ زیرنویس فارسی اختصاصی، توسط ان اس موبایل، به آموزش ویدئویی افزوده شده و تغییرات لازم روی آن اعمال شده است.

ـ این آموزش بر روی گوشی سامسونگ گالاکسی Galaxy A10s با مدل SM-A107F دارای آندروید ۱۱ با موفقیت تست شده است.

ـ آموزش زیر مختص گوشی مذکور با آندروید ۱۱ بوده و برای این گوشی دارای آندروید نسخه های پایین تر می توانید از لینک موجود در انتهای آموزش استفاده کنید.

ـ تمامی حقوق این آموزش برای ان اس موبایل محفوظ بوده و هر گونه بازنشر در سایر سایتها، ممنوع بوده و مورد پیگیری حقوقی قرار خواهد گرفت.

ـ این آموزش فقط و فقط برای حل مشکل کسانی است که صاحب گوشی بوده و اکانت گوگل یا قفل خود را فراموش کرده اند، لذا ان اس موبایل مسئولیت سوء استفاده های احتمالی را برعهده نمی گیرد.

ـ باتوجه به اینکه روی گوشی فرآیند فلش کردن صورت میگیرد، ان اس موبایل مسئولیت عواقب احتمالی را بر عهده نمیگیرد.

[توجه: همانطور که شاید بدانید، آموزشهای مشابه این در سایر سایتهای داخلی، با هزینه های بسیار بالا به فروش میرسد، اما ان اس موبایل با توجه به سیاست حفظ رضایت مشتری، از ارائه آموزشها به صورت پرداخت اجباری خودداری نموده است. ولی کاربران عزیز می توانند برای حمایت از ان اس موبایل، جهت تشویق به ارائه آموزشهای تخصصی بعدی، ویدئو پرمیوم این آموزش را که دارای کیفیت بهتر و سایز اصلی (۱۹۲۰x1080p) می باشد با هزینه بسیار پایین خریداری نمایند. پیشاپیش از درک و فهم شما کمال تشکر را داریم]

[برای شروع ویدئو روی آیکن پخش کلیک کنید]


لینک پرداخت و دانلود [فایلهای فلش و ویدئو با سایز اصلی ۱۹۲۰x1080p و کیفیت عالی] [۱۷۴ مگابایت] [۱۰،۰۰۰ تومان]:

امیدواریم آموزش فوق مفید واقع شده باشد 🙂


ویدئو: آموزش حذف اکانت گوگل (FRP Reset) در سامسونگ سری Galaxy A10:

ویدئو: آموزش حذف اکانت گوگل (FRP Reset) در سامسونگ سری Galaxy A10