همواره ویروس ها و به عبارتی برنامه های مخرب آفتی برای دنیای دیجیتال و سیستم عامل های مختلف کامپیوتری و یا موبایل بوده اند. ویروس ها اگرچه برای مقاصد مختلفی برنامه نویسی و تولید می شوند اما گاها می توانند برای سیستم عامل بسیار آسیب پذیر بوده و یا تهدید کننده اطلاعات کاربر باشند. لذا برخورداری از یک نرم افزار امنیتی و آنتی ویروس در سیستم عامل بسیار امری ضروری به شمار می رود.

در گوشی های هوشمند موبایل، اگر چه با افزایش نسخه سیستم عامل آندروید، امنیت آن نیز بالاتر رفته و لذا گوشی یا تبلت هوشمند در معرض خطر کمتری قرار می گیرد اما نسخه های پایین تر بخصوص نسخه های پایین تر از آندروید ۶ همواره آسیب پذیرتر بوده و کاربران این نسخه ها در معرض خطراتی از جمله آلوده شدن گوشی هوشمند آنها به بدافزار، لو رفتن و سرقت اطلاعات، آسیب به قطعات سخت افزاری و … هستند. لذا توصیه می شود که کاربران گوشی هوشمند دارای سیستم عامل آندروید، حتی با نسخه های بروزتر، گوشی یا تبلت خود را به یک نرم افزار قدرتمند امنیتی و ضدویروس مجهز سازند.

در زیر به بررسی ۵ نرم افزار امنیتی و ضد ویروس برتر که برای گوشیهای دارای سیستم عامل آندروید طراحی شده اند می پردازیم ضمن اینکه می توانید به طور مستقیم آنها را از ان اس موبایل دانلود بفرمایید.

[توجه: لینک های قرار داده شده برای دانلود اکثرا نسخه های پرمیوم، کرک شده یا پولی برنامه ها می باشند که از امکانات و ویژگیهای بیشتری نسبت به نسخه رایگان برخوردار هستند]

بهترین نرم افزارهای امنیتی (Security) و آنتی ویروس (Antivirus) در آندروید همراه با لینک دانلود:

۱ـ Bitdefender Mobile Security & Antivirus Premium

Bitdefender Mobile Security & Antivirus بهترین نرم افزار امنیتی آندروید در سال های ۲۰۱۵، ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ به انتخاب AV-TEST می باشد. این نرم افزار یکی از پیشرفته ترین برنامه ها برای محافظت از شما در برابر ویروس و بدافزار می باشد. از ویژگی های این برنامه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

اتوپایلوت Autopilot برای ارائه توصیه های امنیتی ـ اسکنر بدافزار ـ وی پی ان VPN ـ خصوصی سازی اکانت ـ قفل برنامه ها ـ محافظت دائم در وب ـ سیستم ضد سرقت ـ استفاده در ساعت هوشمند

لینک دانلود:

ـ دانلود آخرین و جدیدترین نسخه برنامه Bitdefender Mobile Security برای آندروید با لینک مستقیم:

نیازمند آندروید: ۵.۰ و بالاتر | آپدیت: می ۲۰۲۱ | حجم فایل: ۳۷.۱MB | نسخه: v۳.۳.۱۳۴.۱۷۴۶ Premium (نسخه پرمیوم)

دانلود

۲ـ Avast Mobile Security Premium

Avast Antivirus – Mobile Security & Virus Cleaner یکی از قابل اعتمادترین نرم افزارها در زمینه محافظت از گوشی هوشمند در برابر ویروس و سایر انواع بدافزارها می باشد. از ویژگیهای این نرم افزار که بیش از ۱۰۰ میلیون نصب فعال دارد عبارتند:

موتور ضد ویروس ـ قفل برنامه ـ مسدودسازی تماس (برای آندروید ۸.۱ و پایین تر) ـ سیستم ضد سرقت ـ قفل تصاویر ـ وی پی ان VPN ـ ذخیره نیرو ـ اجازه های خصوصی ـ فایروال ـ افزایش رم ـ حذف فایل های غیر ضروری ـ محافظت در وب ـ امنیت وای فای ـ پاک کننده ویروس ـ تست سرعت وای فای

لینک دانلود:

ـ دانلود آخرین و جدیدترین نسخه برنامه Avast Mobile Security برای آندروید با لینک مستقیم:

نیازمند آندروید: ۵.۰ و بالاتر | آپدیت: جولای ۲۰۲۱ | حجم فایل: ۳۸MB | نسخه: v6.60.2 Premium (آنلاک ویژگیهای حرفه ای)

دانلود

۳ـ Kaspersky Antivirus & Security

Kaspersky Mobile Antivirus: AppLock & Web Security یک برنامه عالی برای حل مشکلات ویروس و بدافزار در گوشی های هوشمند می باشد. این نرم افزار وظیفه محافظت از گوشی، تبلت، برنامه ها و اطلاعات شخصی شما در برابر تهدیدها، ویروس ها، جاسوس ها، تروجان ها و … را برعهده دارد.

ویژگیهای برنامه عبارتند از:

اسکن و تشخیص فایل ها و برنامه های خطرناک از جمله ویروس، بدافزار، جاسوس و تروجان ـ حذف ویروس و سایر تهدیدها ـ محافظت از اطلاعات شخصی شامل مکالمات، پیام ها و مخاطبان ـ محافظت از اطلاعات مالی در برابر تهدیدهای اینترنتی ـ مسدودسازی تماس ها و پیام های ناخواسته ـ فیلتر سایت ها و لینک های خطرناک ـ یافتن گوشی یا تبلت گم شده

لینک دانلود:

ـ دانلود آخرین و جدیدترین نسخه برنامه Kaspersky Mobile Antivirus برای آندروید با لینک مستقیم:

نیازمند آندروید: ۴.۲ و بالاتر | آپدیت: آوریل ۲۰۱۹ | حجم فایل: ۴۳.۷MB | نسخه: v11.18.4.536 + Keys (شامل لایسنسهای برنامه)

دانلود

۴ـ Norton Security and Antivirus Premium

Norton Security and Antivirus یک نرم افزار صاحب مقام و جایزه در بخش برنامه های امنیتی و محافظت در برابر ویروس می باشد. با کمک این برنامه می توان در برابر تهدیدها مانند برنامه های بدافزار، تماس های ناخواسته، سرقت و سایت های طراحی شده برای دزدی اطلاعات شما مصون ماند.

ویژگی های رایگان و پرمیوم این نرم افزار عبارتند از:

آنتی ویروس ـ اسکن وای فای ـ جستجوی امن ـ مسدود سازی تماس ـ محافظت در برابر گم شدن و یا دزدیده شدن ـ امنیت وای فای ـ هشدارهای دائمی در برابر تهدیدها ـ محافظت در وب ـ محافظت در برابر بدافزار ـ توصیه های سیستم آندروید ـ ارسال اس ام اس برای قفل گوشی دزدیده شده یا گم شده ـ پاک کردن اطلاعات گوشی دزدیده شده یا گم شده و …

لینک دانلود:

ـ دانلود آخرین و جدیدترین نسخه برنامه Norton Mobile Security برای آندروید با لینک مستقیم:

نیازمند آندروید: ۴.۱ و بالاتر | آپدیت: دسامبر ۲۰۱۹ | حجم فایل: ۲۶.۳MB | نسخه: v۴.۷.۰.۴۴۶۰ Unlocked (نسخه آنلاک شده پرمیوم)

دانلود

۵ـ Security Master – Antivirus VPN, AppLock, Booster

Security Master – Antivirus, VPN, AppLock, Booster با نام قبلی CM Security، نه تنها از گوشی شما محافظت می کند بلکه وظیفه محافظت از حریم خصوصی شما را نیز برعهده دارد. از ویژگی های این نرم افزار، که فراتر از یک آنتی ویروس می باشد، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

تشخیص هوشمند (آنتی ویروس، پاک کننده فایل های غیرضروری، بهینه کننده سرعت گوشی، ذخیره کننده باتری، خنک کننده پردازنده) ـ وی پی ان با امنیت بالا ـ امنیت وای فای ـ هشدار ضدسرقت ـ امینت پیام رسانی ـ قفل برنامه ها ـ سلفی مزاحم و …

لینک دانلود:

ـ دانلود آخرین و جدیدترین نسخه برنامه Security Master – Antivirus VPN, AppLock, Booster برای آندروید با لینک مستقیم:

نیازمند آندروید: ۶.۰ و بالاتر | آپدیت: می ۲۰۲۰ | حجم فایل: ۱۹.۵MB | نسخه: v۵.۱.۸ Premium (نسخه پرمیوم)

دانلود