ممکن است کسی به یک گوشی موبایل شیائومی احتیاج داشته باشد؛ اما سرمایه و پول کافی برای خرید آن را نداشته باشد. در چنین مواقعی چه راهی برای رفع مشکل وجود دارد؟ برخی از افراد شروع به پس‌انداز پول‌هایشان می‌کنند تا بتوانند در آینده کالای موردنظر خود را خریداری کنند؛ در حالی که بقیه تصمیم هوشمندانه‌ای می‌گیرند و آن تصمیم خرید اقساطی گوشی شیائومی است. در این نوع خرید، شما گوشی را با قیمت روز تهیه می‌کنید و قسط آن را به صورت ماهانه پرداخت می‌کنید.

در خرید اقساطی گوشی شیائومی، شما سریع‌تر و همچنین با قیمت پایین‌تر (به دلیل تورم موجود در جامعه) محصول موردنظر خود را خریداری می‌کنید. این روش مزایای بسیاری دارد که در این مقاله به توضیح و بررسی آن می‌پردازیم. اگر شما هم به فکر خرید اقساطی موبایل شیائومی هستید این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

معرفی برند شیائومی- XIAOMI

یکی از برندهای تازه تاسیس گوشی همراه، شیائومی است. این شرکت در سال ۲۰۱۰ اقدام به ساخت و راه‌اندازی بخش تولید و طراحی گوشی همراه کرد و اولین موبایل شیائومی در سال ۲۰۱۱ به بازار عرضه شد. شیائومی یک شرکت چینی است و همانند دیگر محصولات چینی، گوشی‌های شیائومی نیز از کیفیت متوسط رو به بالایی برخوردار هستند. این شرکت تمرکز بسیاری بر روی نرم‌فزار و به‌روزرسانی آن دارد، از این رو به این شرکت لقب اپل آسیایی داده‌اند.

تنوع محصولات این شرکت بسیار بالا است و شما می‌توانید با هر سلیقه و بودجه‌ای که دارید اقدام به خرید گوشی شیائومی کنید.

مزایای خرید اقساطی گوشی شیائومی

حال که با برند شیائومی و محصولات آن آشنا شدید می‌توانید با دانش کافی اقدام به خرید اقساطی گوشی هوشمند شیائومی کنید. خرید اقساطی دارای مزایای بسیاری است که در این قسمت به توضیح و بررسی چند مورد از آن‌ها می‌پردازیم:

  • خرید کالای موردنیاز: به کمک خرید اقساطی شما می‌توانید کالاهایی را که خرید نقد آن‌ها از توان شما خارج است، خریداری نمایید.
  • باز پرداخت طولانی مدت: با خرید اقساطی شما می‌توانید هزینه گوشی دلخواه خود را در طی چندین قسط پرداخت کنید تا هیچ فشار مالی احساس نکنید.
  • مبلغ کم: با انتخاب بازه طولانی مدت بازپرداخت شما می‌توانید مبلغ کمی را به صورت ماهانه پرداخت کنید. به عبارتی با طولانی شدن دوره پرداخت، هزینه کلی به بخش‌های زیادی تقسیم بندی می‌شود و از این رو مبلغ هر قسط نیز کاهش می‌یابد.

سخن پایانی

در این مقاله توضیحاتی درباره برند شیائومی و مزایای خرید اقساطی گوشی شیائومی در اختیار شما قرار داده شد. حال می‌توانید گوشی موردنظر خود را از فروشگاه بای قسط تهیه نمایید. این فروشگاه یکی از مراکز مطمئن و معتبر در زمینه خرید اقساطی است که با قیمتی مناسب کالاهای باکیفیت و اصل را در اختیار شما قرار می‌دهد. بای قسط از سال ۱۴۰۰ با توجه به اوضاع معیشتی جامعه شروع به فعالیت کرده است و با عقد قرارداد با شرکت‌ها و فروشگاه‌های گوناگون، کالاهای متنوعی را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. شما نیز می‌توانید برای خرید اقساطی موبایل شیائومی به سایت رسمی این فروشگاه مراجعه کنید.