یکی از مشکلاتی که اخیرا کاربران برخی از گوشی ها و تبلت ها (به خصوص دستگاه های دارای پچ امنیتی بالا) با آن مواجه می شوند درخواست اکانت گوگل پس از بازگرداندن گوشی به تنظیمات کارخانه (Reset Factory) می باشد. در این مشکل یا اکثر کاربران از نام کاربری و رمز عبور اولیه که به گوشی داده اند بی اطلاع هستند و یا اینکه حتی پس از وارد کردن صحیح مشخصات نیز، اشتباه بودن مشخصات از طرف گوشی یا تبلت اعلام می گردد.

در این بخش قصد داریم آموزش ویدئویی ریست اکانت گوگل (FRP Reset) یا (Bypass Google Account) و حذف آن جهت ورود به سیستم عامل را روی تبلت های لنوو Lenovo Tablet به شما ارائه دهیم. امیدواریم که مفید واقع شود.

لطفا قبل از شروع آموزش به نکات زیر توجه فرمائید:

ـ آموزش موجود به صورت اختصاصی، توسط ان اس موبایل، مورد تنظیم و تغییر قرار گرفته و زیرنویس فارسی به آن افزوده شده است.

ـ این آموزش بر روی تبلت Lenovo A8-50 دارای آندروید ۵ لالی پاپ با موفقیت تست شده است.

ـ با توجه به تشابه جزئیات، به احتمال خیلی زیاد این آموزش بر روی اکثر تبلت ها یا حتی گوشی های لنوو Lenovo دارای آندروید ۵ یا شاید بالاتر، جواب خواهد داد.

ـ تمامی حقوق این آموزش برای ان اس موبایل محفوظ بوده و هر گونه بازنشر در سایر سایتها، ممنوع بوده و مورد پیگیری حقوقی قرار خواهد گرفت.

ـ این آموزش فقط و فقط برای کسانی قرار گرفته است که صاحب گوشی بوده و اکانت گوگل خود را فراموش کرده اند، لذا ان اس موبایل مسئولیت سوء استفاده های احتمالی را برعهده نمی گیرد.

توجه: همانطور که شاید بدانید، آموزشهای مشابه این در سایر سایتهای داخلی، با هزینه بسیار بالا به فروش میرسد، اما ان اس موبایل با توجه به سیاست حفظ رضایت مشتری، از ارائه آموزشها به صورت پرداخت اجباری خودداری نموده است. ولی کاربران عزیز می توانند برای حمایت ان اس موبایل، جهت تشویق به ارائه آموزشهای تخصصی بعدی، ویدئو پرمیوم این آموزش را که دارای کیفیت بهتر و سایز اصلی (۱۹۲۰x0800p) می باشد با هزینه بسیار پایین خریداری نمایند. پیشاپیش از درک و فهم شما کمال تشکر را داریم

[برای شروع ویدئو روی آیکن پخش کلیک کنید]

لینک پرداخت و دانلود [ویدئو با سایز اصلی ۱۹۲۰x1080p و کیفیت بالاتر] [۶۰۰۰ تومان]:

لینک دانلود برنامه (حجم: ۲ مگابایت):
دانلود
آدرس لینک برنامه:
https://dl.nsmobile.ir/qshm2.apk