یکی از مشکلاتی که اخیرا کاربران برخی از گوشی ها (به خصوص گوشی های دارای پچ امنیتی بالا) با آن مواجه می شوند درخواست اکانت گوگل پس از بازگرداندن گوشی به تنظیمات کارخانه (Reset Factory) می باشد. در این مشکل یا اکثر کاربران از نام کاربری و رمز عبور اولیه که به گوشی داده اند بی اطلاع هستند و یا اینکه حتی پس از وارد کردن صحیح مشخصات نیز، اشتباه بودن مشخصات از طرف گوشی اعلام می گردد.

در این بخش قصد داریم آموزش ویدئویی حذف گوگل اکانت (FRP Reset) یا (Bypass Google Account) از روی گوشی های ال جی LG را به شما ارائه دهیم.

لطفا قبل از شروع آموزش به نکات زیر توجه فرمائید:

ـ آموزش موجود به صورت کاملا اختصاصی، توسط ان اس موبایل، مورد تنظیم و تغییر قرار گرفته و زیرنویس فارسی به آن افزوده شده است.

ـ این آموزش بر روی گوشی ال جی استایلوس LG Stylus 2 به مدل K520DY دارای آندروید ۶.۰.۱ مارشمالو با موفقیت تست شده است.

ـ با توجه به تشابه جزئیات در سیستم عامل گوشی های ال جی LG، به احتمال خیلی زیاد این آموزش بر روی اکثر گوشی های ال جی LG دارای آندروید ۶ یا بالاتر جواب خواهد داد.

ـ تمامی حقوق این آموزش برای ان اس موبایل محفوظ بوده و هر گونه بازنشر در سایر سایتها، ممنوع بوده و مورد پیگیری حقوقی قرار خواهد گرفت.

ـ این آموزش فقط و فقط برای کسانی قرار گرفته است که صاحب گوشی بوده و اکانت سامسونگ خود را فراموش کرده اند، لذا ان اس موبایل مسئولیت سوء استفاده های احتمالی را برعهده نمی گیرد.

توجه: همانطور که شاید بدانید، آموزشهای مشابه این در سایر سایتهای داخلی، با هزینه بالا (۱۰ هزار تومان یا بالاتر) به فروش میرسد، اما ان اس موبایل با توجه به سیاست حفظ رضایت مشتری، از ارائه آموزشها به صورت پرداخت اجباری خودداری نموده است. ولی کاربران عزیز می توانند برای حمایت ان اس موبایل، جهت تشویق به ارائه آموزشهای تخصصی بعدی، ویدئو پرمیوم این آموزش را که دارای کیفیت بهتر و سایز اصلی (۱۲۸۰x720p) می باشد با هزینه بسیار پایین خریداری نمایند. پیشاپیش از درک و فهم شما کمال تشکر را داریم

[برای شروع ویدئو روی آیکن پخش کلیک کنید]

لینک پرداخت و دانلود [ویدئو با سایز اصلی ۱۲۸۰x720p و کیفیت بالاتر] [۵۰۰۰ تومان]: