همراه با سری P50 شرکت هوآوی Huawei، مچ بند سلامتی هوآوی بند ۶ پرو HUAWEI Band 6 Pro و ساعت هوشمند هوآوی واچ جی تی دو پرو ای سی جی HUAWEI Watch GT 2 Pro ECG را نیز معرفی نمود. HUAWEI Band 6 Pro نوع توسعه یافته HUAWEI Band 6 و HUAWEI Watch GT 2 Pro ECG یک آپگرید به HUAWEI Watch GT 2 Pro می باشد. مچ بند Band 6 Pro دارای یک سنسور تشخیص دمای داخلی می باشد که می تواند دمای پوست را تشخیص داده و طبق آن دمای بدن را بدست آورد. آن می تواند تغییرات در دمای بدن را نشان دهد، و می تواند نسبت به بالا یا پایین بودن دمای بدن هشدار دهد. آن از کنترل ضربان قلب ۲۴ ساعته، کنترل سطح اکسیژن خون و ۹۶ حالت تمرین ورزشی برخوردار می باشد، اما هنوز از پشتیبانی جی پی اس GPS بی بهره است.

همچنین ساعت HUAWEI Watch GT 2 Pro ECG جدید که توسط این شرکت مورد رونمایی قرار گرفت از کنترل ECG (سیگنالهای الکتریکی قلب) برخوردار می باشد. هوآوی می گوید آن اولین دستبند پزشکی هوشمند شرکت هست که دارای گواهینامه ثبت شده پزشکی کلاس دو از مدیریت محصولات پزشکی ملی می باشد.

بقیه ویژگیهای این ساعت مشابه Watch GT 2 Pro بوده و شامل طراحی غیر هموار با مواد درجه یک، کریستال ساعت یاقوتی، قاب تیتانیوم و قاب پشتی سرامیک مناسب پوست می باشد. آن از بیش از ۱۰۰ حالت تمرین ورزشی پشتیبانی می کند. این حالتها شامل ۱۷ مُد حرفه ای و ۸۵ مُد دلخواه می باشد. آن همچنین از TruSeen 4.0، کنترل قلب و سطح اکسیژن خون پشتیبانی کرده و حداقل ۲ هفته عمر باتری اش می باشد. با ۵ دقیقه شارژ بی سیم این ساعت می تواند تا ۱۰ ساعت کاربرد داشته باشد.

دستبند HUAWEI Band 6 Pro در رنگهای مشکی نیمه شب و خاکستری میکا ارائه خواهد شد. رنگ خاکستری میکا آن قیمتی حدود ۶۹ دلار خواهد داشت. آن از ۱۱ آگوست جهت ثبت سفارش فراهم بوده و در بازار چین از ۲۰ آگوست به فروش خواهد رسید.

ساعت HUAWEI Watch GT 2 Pro ECG دارای رنگ مشکی آبسیدن بوده و قیمت آن ۴۷۷ دلار می باشد. آن از قبل برای ثبت سفارش موجود بوده و از ۱۲ آگوست در بازار چین به فروش خواهد رسید.