بالاخره کلاب هاوس Clubhouse رسما برای آندروید ارائه شد. شرکت تولید کننده که انتشار آن را کند آغاز کرده بود اعلام نمود که که این پلتفرم اکنون در سطح جهانی برای گوشیهای آندروید ارائه شده است.

عملکرد این برنامه در آندروید تقریبا شبیه به آی او اس می باشد. این بدین معنی است که شما برای استفاده از سرویس آن نیاز دارید که کسی برایتان دعوت نامه بفرستد. اما خبر خوب این است که تمامی کاربران موجود دعوت های مختلفی دریافت می کنند لذا امکان ارسال و دریافت آن در حال حاضر بسیار میسر می باشد.

کلاب هاوس یک سرویس شبکه ای اجتماعی است که به کاربران اجازه می دهد تا اتاق مجازی برای صحبت با دیگر کاربران داشته باشند. کاربرانی که شما را فالو می کنند اما به عنوان گوینده مشخص نمی شوند می توانند به اتاق به عنوان شنونده عضو شوند. میزبان اتاق می تواند به هر کدام از شنوندگان اجازه دهد تا تبدیل به یک گوینده شوند.

این پلتفرم حدود ۵ سال قبل تنها برای سیستم عامل iOS اپل منتشر شد. از آن زمان این سرویس به شهرت خاصی دست یافت و کاربران زیادی را به سمت خود کشاند. اکنون نوبت به سیستم عامل محبوب آندروید رسیده است تا از خدمات این شبکه مجازی بهره مند شوند.


مطالب مرتبط

دانلود Clubhouse Drop-in audio chat کلاب هاوس برای آندروید

دانلود Clubhouse: Drop-in audio chat v0.1.4 کلاب هاوس برای آندروید