این روزها برند شیائومی عرش اعلا را طی می کند زیرا در مدت زمان کمی توانست عنان بازار گوشی های موبایل را در دست بگیرد. شیائومی چندین استراتژی قیمت، طراحی شیک و کیفیت بالا را با یکدیگر ترکیب کرد به این معنی که تمام نیازهای ضروری مخاطب را در نظرگرفت و با چیدمان صحیح آن ها  خیلی زود توانست، طرفداران زیادی در سراسر دنیا جذب کند. اما با تمام این اوصاف، برای مردم هنوز این شک وجود دارد که آیا  می توانند به تازه وارد دنیای دیجیتال اعتماد کنند؟ در ادامه قصد دارم به ۶ مزیت فوق العاده برند گوشی های شیائومی بپردازم، تا  راحت تر بتوانید تصمیم بگیرید. فروشگاه اینترنتی لیپک، قرارگاه بهترین برندهای محبوب گوشی دنیا از جمله شیائومی است. شما می توانید برندهای مختلف و ویژگی هر کدام را در کنار یکدیگر قرار دهید و مقایسه کنید.

۱. تعادل بین کیفیت عالی و قیمت ارزان

هنر شیائومی در نگاه داشتن توازن بین  قیمت و کیفیت عالی عمل می کند و با  قرار دادن این دو ویژگی در دو کفه ترازو توانست در مدت زمان کوتاهی، در کنار برندهای قدری مانند سامسونگ و اپل قرار گیرد. هنر دیگری که شیائومی به خرج داد در نگاه داشتن این دو ویژگی در کنار یکدیگر است،  زیرا مردم به قیمت بیش از هر چیزی دیگر دقت می کنند و این نکته را شیائومی به خوبی درک کرده است. طوری که گوشی های پرچم دار شیائومی با میان رده برندهای دیگر رقابت می کنند.

۲. طراحی شیک و جذاب

طبیعتا اول چشم می بیند و دل طلب می کند. و طراحی نیز جزو ویژگی های مهمی است که کاربر به آن توجه می کند، بنابراین شیائومی طراحی شیک و ظریف را در اولویت کار خود قرار داد. تا جایی که طراحی های شیائومی را با گوشی های سامسونگ مقایسه می کنند زیرا همه ویژگی های یک گوشی پرچم دار شامل نمایشگرهای OLED, تمام صفحه، در نظر گرفتن منحنی جذاب و ظریف در ساخت آن را با قیمت خوب دارد. اگر تا این جا کنجکاو شدید که نمونه های شیائومی را بررسی کنید، جدیدترین گوشی های شیائومی را می توانید از فروشگاه های معتبر مثل لیپک جستجو و مقایسه کنید.

۳. کیفیت را فدای قیمت نمی کند

نکته مهم گوشی های شیائومی هنر قرار دادن تمام نیازهای مشتری در کنار یکدیگر است. به این معنی که هیچ گاه کیفیت دستگاه را فدای قیمت پایین نمی کند. شما یک گوشی تمام عیارو شیک و با قیمت مناسب خریداری می کنید. گوشی های شیائومی با بهترین پردازنده یعنی  اسنپدراگون کار می کنند، به طور کلی شما کیفیت یک پرچمدار را قیمت کم استفاده می کنید. از این بهتر وجود ندارد. تا دوسال بدون نگرانی با گوشی کار کنید.

۴. گرافیک فوق العاده

نمایشگر دستگاه های شیائومی با فناوری آمولد کار می کند. این ویژگی جزو مواردی است که شیائومی از بهترین کیفیت ساخت استفاده کرده است. اما با این حال بسیاری از کاربران، به کیفیت گرافیک نمایشگرهای شیائومی انتقاد می کنند. یکی از بهترین و قدرتمندترین گوشی های شیائومی mi11 lite 5g است که با طراحی زیبا و نمایشگر با فناوری آمولد، دل طرفدارانش را ربوده است. شیشه پوشیده شده  در قاب پشتی و جلویی دستگاه به زیبایی آن اضافه کرده است. قیمت ویژه گوشی شیائومی مدل mi11 lite 5g در فروشگاه های معتبر جستجو کنید.

۵. به روزرسانی سیستم عامل اختصاصی

شیائومی نیز مانند اپل سیستم عامل اختصاصی دارد که  MIUI نامیده می شود. این سیستم عامل براساس اندروید ساخته شده است اما وجه اشتراکی با اندروید ندارد. نکته مثبت سیستم عامل miui، ارسال نسخه به روزرسانی آن است که همیشه به بازار عرضه می شود تا کاربران بتوانند از جدیدترین امکانات سیستم عامل استفاده کنند. این سیستم عامل مانند ios محدودیت های دست و پا گیری دارد از جمله می توان به  نداشتن منوی برنامه و پنل نوتیفیکیشن اشاره کرد. سرعت اجرای فوق العاده و رنگ های چشم نواز جزو نقاط قوت گوشی های شیائومی به شمار می روند.  البته این نقطه ضعف را هم دارند که با به روزرسانی سیستم عامل، باگ های جدید نیز به آن اضافه می شود.

۶. پک گلوبال گوشی های شیائومی

گوشی های شیائومی در کشور چین بدون استفاده از سرویس های گوگل و ارزان تر کار می کنند. اما کاربران غیر چینی می توانند از پک گلوبال با پشتیبانی از کلیه زبان های دنیا استفاده کنند. در این پک سرویس های گوگل را ساپورت می کند و در نتیجه قیمت نسبت به پک چینی بیشتر است.

۷. دوربین های با کیفیت بالا شیائومی

یکی دیگر از نقاط قوت گوشی های شیائومی در دوربین های آن نهفته است. اگر به عکاسی علاقه دارید، با خرید کوشی های شیائومی پشیمان نمی شوید زیرا می توانید زیباترین عکس ها را با آن ثبت کنید.