از مشکلات عمده ای که کاربران گوشیها و تبلتهای آندرویدی به خصوص صاحبان دستگاههای قدیمی، با آن روبرو میشوند عدم بوت یا همان بالا آمدن دستگاه می باشد که در این صورت کاربر چاره ای جز انجام ریست فکتوری و وایپ اطلاعات ندارد. البته انجام ریست فکتوری ممکن است به دلایل دیگری (مانند مشکلات سیستم عامل) از طرف خود کاربر صورت بگیرد. اکثرا ریست فکتوری گوشی با ورود به حالت ریکاوری Recovery Mode و انتخاب گزینه Wipe & reset صورت می گیرد. اما در این میان گوشیهای هستند که منو ریکاوری آنها انگلیسی نبوده و به زبان چینی می باشد، منو به زبان چینی ممکن است روی یک گوشی کاملا چینی و یا حتی نوع غیر چینی قرار بگیرد.

در این بخش میخواهیم آموزش ویدئویی انجام وایپ و ریست اطلاعات در گوشیهای دارای منو ریکاوری چینی را به شما ارائه دهیم. امیدواریم مفید واقع شود.

لطفا قبل از شروع آموزش به نکات زیر توجه فرمائید:

ـ ممکن است تعداد گزینه های منو ریکاوری در گوشیهای مختلف متفاوت باشد اما گزینه مورد اشاره در آموزش، در اکثر موارد موجود می باشد و باید آن گزینه انتخاب شود.

ـ با انجام این آموزش تمامی اطلاعات حافظه داخلی گوشی از بین خواهد رفت. پس باید قبل از انجام آن از اطلاعات خود پشتیبان تهیه نمایید.

ـ برای ورود به محیط ریکاوری، از لینک آموزش موجود در پایین استفاده نمایید. 

[برای شروع ویدئو روی آیکن پخش کلیک کنید]


لینک آموزش عمومی ریست فکتوری Factory Reset گوشیهای آندورید:

آموزش ریست فکتوری (تنظیمات کارخانه) Factory Reset گوشیهای آندروید

امیدواریم آموزش فوق مفید واقع شده باشد 🙂


[توجه: اگر آموزش فوق موثر بود در صورت تمایل می توانید ما را از حمایت خود بهره مند سازید برای Donate لطفا روی لینک زیر کلیک کنید]

صفحه پرداخت حمایت مالی

حمایت مالی شما، باعث دلگرمی ما برای قرار دادن مطالب مفیدتر و آموزش های بیشتر خواهد بود.