گوشی Redmi 10X شیائومی Xiaomi اولین گوشی جهان خواهد بود که از چیپست مدیاتک دایمنسیتی ۸۲۰ MediaTek Dimensity استفاده خواهد کرد. این چیپ از فناوری دو سیم کارت با تکنولوژی ارتباطی ۵G پشتیبانی می کند. به طوری که هر دو سیم کارت به طور همزمان قابلیت پشتیبانی از این تکنولوژی را خواهند داشت.

اما چرا باید به دو کارت ۵G فعال نیاز داشته باشید؟ با پوشش ۵ جی می توانید به راحتی بین دو اپراتور سویچ کرده و تجربه بهتری را بدست بیاورید. البته شرکت شیائومی برای این قابلیت فواید دیگری هم در نظر دارد که موقع رونمایی از گوشی آنها را بیان خواهد کرد.

علاوه بر تکنولوژی ارتباطی، گوشی ردمی ۱۰ ایکس، دارای صفحه نمایش آمولید AMOLED می باشد که در این رنج قیمت کمتر دیده شده است. این باعث فعال شدن قابلیت صفحه همیشه فعال Always On Display شده و به نظر می رسد که امکان شخصی سازی آن با نوشته، الگو و حتی تصویر میسر می باشد.

در تیزر پایین می توانید گزینه های شخصی سازی گسترده را برای این گوشی مشاهده کنید (نکته قابل توجه استفاده Redmi 10X از رابط کاربری MIUI 12 می باشد):

علاوه بر سیستم ارتباطی پیشرفته، چیپست دایمنسیتی ۸۲۰، عملکردی نظیر گوشی های پرچمدار را فعال خواهد کرد. هنوز درباره قیمت گوشی نظری مطرح نشده است و به احتمال زیاد گوشی در مدلهای Redmi 10X 5G و ۱۰X Pro 5G عرضه خواهد شد.


مطالب مرتبط:

برترین گوشیها با تکنولوژی ۵G در سال ۲۰۲۱

برترین گوشیها با تکنولوژی ۵G در سال ۲۰۲۱