با وجود اینکه شرکت وان پلاس OnePlus جهت ارائه آندروید ۱۲ به گوشیهای محبوب خود بسیار نزدیک می باشد اما هم اینک نیز نسبت به ارائه آپدیتهای نرم افزاری برای گوشیهای Nord 2، ۷، ۷ Pro، ۷T و ۷T Pro مشغول می باشد.

آپدیت ارائه شده برای گوشی OnePlus Nord 2 دارای ساخت OxygenOS 11.3.A.10 بوده و طبق گزارشات کاربران به نظر میرسد چند روز قبل منتشر شده است. آن دارای ۲۴۵ مگابایت حجم می باشد.

این بروزرسانی دارای بهبودهایی در باتری گوشی برای بازی PUBG و سایر بازیهای عنوان دار می باشد. آن می تواند پایانی برای مصرف غیر معمول باتری هنگام انجام بازی باشد. علاوه بر این، یک مشکل در آنلاک گوشی با چهره برطرف شده است، پایداری نرم افزار دوربین بهبود یافته است و سطح پچ امنیتی به تاریخ ۱ آگوست ۲۰۲۱ می باشد.

گوشیهای OnePlus 7، ۷ Pro، ۷T و ۷T Pro در حال دریافت آپدیت OxygenOS 11.0.3.1 می باشند که آن نیز از پچ امنیتی به تاریخ ۱ آگوست ۲۰۲۱ برخوردار می باشد.

علاوه بر آن، شما می توانید از بهبودهایی در صفحه نمایش امبینت، مانند ساعت Bitmoji برخوردار باشید. این به شما اجازه میدهد تا بتوانید Bitmoji شخصی خود را در نمایشگر Ambient قرار دهید. در این صورت آواتار شما براساس فعالیت روزانه تان و چیزهایی که در اطرافتان اتفاق می افتد بروز خواهد شد. یک قابلیت اسکرین شات جدید نیز برای نمایشگر Ambient وجود دارد و پایداری NFS نیز بهبود یافته است.

در پایان اینکه، فروشگاه وان پلاس OnePlus Store در مناطقی که قبلا وجود نداشت نصب خواهد شد.