یکی از مشکلاتی که برخی از کاربران اینستاگرام در زمان ارسال ویدئو با آن مواجه می شوند حذف ویدئو توسط اینستاگرام بلافاصله پس از ارسال آن می باشد. این حذف توسط اینستاگرام، عمدتا به خاطر کپی رایت موزیک مورد استفاده قرار گرفته صورت می گیرد و پیامی توسط خود اینستاگرام به کاربر ارسال می شود تا از علت آن باخبر شود.

در این آموزش قصد داریم راهکار ساده برای حل این مشکل را ارائه نماییم امید است که مفید واقع شود.

آموزش حل مشکل حذف ویدئو توسط اینستاگرام Instagram:

ـ پس از حذف ویدئو، پیامی را که برایتان توسط اینستاگرام ارسال می شود باز نمایید. همانطوری که در متن پیام مشخص است ویدئو شما به دلیل استفاده بدون مجوز از یک موزیک که مشمول کپی رایت در وب و اینستاگرام می باشد مورد حذف قرار گرفته است. اولین و بی دردسرترین راه حل، تغییر موزیک می باشد. اما از آنجایی که اکثرا تغییر موزیک میسر نمی باشد لذا برای ارسال مجدد ویدئوتان، بر روی گزینه Appeal در انتهای پیام کلیک کنید.

ـ در صفحه ای که ظاهر می شود شما باید موافقت نمایید که مجوزهای لازم برای ارسال ویدئو (با موزیک مشمول کپی رایت) را دارید و مسئولیت آن را برعهده بگیرید. برای اینکار ابتدا گزینه I agree را تیک دار نمایید، سپس در کادر پایین Electronic Signature، نام خود را بنویسید (بهتر است از نامی که برای اکانت تان انتخاب کرده اید استفاده نمایید). در انتها روی گزینه Appeal کلیک کنید.

ـ در ادامه مشاهده خواهید کرد که ویدئو شما توسط اینستاگرام قرار گرفته و پیام موفق آمیز بودن آن (Your video has been re-posted) برایتان ارسال خواهد شد.

ـ امیدواریم آموزش فوق مفید واقع شده باشد 🙂