اخیرا مشکلی در استفاده از برنامه اینستاگرام Instagram برای کاربران این شبکه مجازی، بخصوص کسانی که گوشی آنها از نسخه پایین سیستم عامل آندروید برخوردار می باشد، پیش میاید. این مشکل عدم آپلود و به اشتراک گذاری پست Post (عکس و یا فیلم) و استوری Story می باشد.

کاربرانی که دارای گوشی قدیمی می باشند و توانایی تغییر گوشی خود را ندارند و گوشی آنها از نسخه آندروید پایین تر از ۴.۴ برخوردار می باشد نمی توانند از جدیدترین نسخه برنامه اینستاگرام استفاده کنند. زیرا از نسخه ۵۴ به بعد برنامه اینستاگرام برای نصب، نیازمند آندروید ۴.۴ و یا بالاتر می باشد. لذا کاربرانی که آندروید گوشی آنها ۴.۳، ۴.۲ و یا ۴.۱ می باشد تنها قادر به استفاده تا نسخه ۵۴ برنامه اینستاگرام می باشند و اخیرا مشکل عدم ارسال عکس، فیلم و یا استوری توسط این کاربران گزارش شده است.

لینک دانلود نسخه ۵۴ اینستاگرام برای آندروید ۴.۱ و بالاتر در صورت نیاز:

دانلود اینستاگرام Instagram 170.0.0.0.469 برای آندروید + سایر نسخه ها و ابزارها

تا به امروز علیرغم بررسی های فراوان، راه حلی قطعی برای رفع این مشکل روی برنامه اینستاگرام، توسط ان اس موبایل، پیدا نشده است. اما ما با یک آموزش بسیار کارآمد و ساده این مشکل را رفع نموده ایم.

آموزش حل مشکل عدم ارسال پست و استوری در اینستاگرام Instagram:

ـ برای حل این مشکل باید از مرورگر اینترنت گوشی استفاده کنید. توصیه می کنیم از مرورگرهای مشهور مثل گوگل کروم Chrome یا فایرفاکس Firefox استفاده کنید (توجه: این روش فقط بر روی مرورگر گوشی قابل اجراست و بر روی مروگر کامپیوتر جواب نمیدهد).

دانلود برنامه گوگل کروم Google Chrome، قابل نصب روی آندروید نسخه ۴.۰ و بالاتر:

دانلود Google Chrome v42.0.2311.111 نسخه قدیمی مرورگر کروم برای آندروید ۴.۰

ـ مرورگر مورد نظر خود را باز کرده و در بخش بالا، آدرس سایت اینستاگرام را وارد نمایید:

www.instagram.com

ـ پس از ورود به سایت اینستاگرام بر روی گزینه Log In کلیک کنید.

ـ در صفحه بعدی نام کاربری username و رمز عبور password اکانت خود را وارد کنید (نام کاربری را می توانید از صفحه پروفایل خود در برنامه اینستاگرام بردارید).

ـ پس از ورود موفق به اکانت خود، مشاهده خواهید کرد که تمامی قابلیت های برنامه اینستاگرام از جمله گزینه های ارسال پست و استوری در آنجا قرار دارد (این قابلیت اخیرا توسط سازنده اینستاگرام فقط برای مرورگرهای گوشی افزوده شده است). حال می توانید از این گزینه ها برای ارسال موفق و به اشتراک گذاری پست و استوری استفاده کنید.

نکات قابل توجه:

ـ اگر چه سایت اینستاگرام در مرورگر، تمامی ویژگیها و قابلیتهای نرم افزار را دارا می باشد اما می توانید از آن تنها برای ارسال پست و استوری استفاده کنید و برای انجام سایر اعمال از خود برنامه استفاده کنید.

ـ برای دسترسی سریع به سایت اینستاگرام می توانید در مرورگر خود از گزینه Bookmark استفاده نمایید با یکبار ورود به اکانت خود دیگر نیازی به ورود مجدد نخواهید داشت.

ـ در صورت یافتن راه حلی کارآمد برای برنامه اینستاگرام، آموزش موجود در این صفحه بروزرسانی خواهد شد.


جهت مشاهده سایر آموزشهای مرتبط با اینستاگرام به لینک زیر مراجعه نمایید:

آموزش برنامه اینستاگرام