اگر شما از کاربران بازی های موبایلی باشید بدون شک با اسامی بازی هایی همچون هی دی، براول استارز و کالاف دیوتی آشنا هستید و می دانید برای پیشرفت در این بازی ها باید پرداخت درون برنامه ای انجام بدید و یا از روش های رایگان اقدام به کسب انواع جم و سی پی کنید. در این قسمت به شما عزیزان آموزش می دهیم که چطور بتوانید در ساده ترین حالت ممکن، اقدام به کسب انواع سی پی و جم کنید. اگر شما قصد دارید به صورت حرفه ای تر این ۳ بازی محبوب و پرطرفدار دستگاه های موبایل را دنبال کنید، در این مقاله با ما همراه باشید

جم و سی پی در بازی هی دی، براول استارز و کالاف دیوتی چیست؟

عموما بازی های موبایل به صورت رایگان در اپ استور ها و مارکت ها برای فروش قرار داده می شوند اما درون تمامی آن ها استور و یا فروشگاهی وجود دارد که به واسطه آن کاربران می توانند قدرت و سلاح و تجهیزات خود را چندین برابر کنند.

در همین خصوص سازندگان بازی اسامی خاص و منحصر به فردی را برای پول های رایج در بازی نامگذاری می کنند! به عنوان مثال جم برای بازی های هی دی و براول استارز نام گذاری شده و سی پی برای بازی کالاف دیوتی!

این مشخصه ها این سیگنال را به کاربران می رساند که برای پیشرفت در این ۳ بازی باید حتما اقدام به تهیه جم و سی پی از روش های رایگان کنند. از این رو ما در این مقاله می خواهیم روشی مناسب و حرفه ای را به شما آموزش دهیم تا بتوانید در کمترین زمان ممکن اقدام به کسب انواع سی پی و جم کنید.

البته اگر می خواهید اطلاعات کاملی در خصوص این ۳ بازی به دست آورید، پیشنهاد می کنیم حتما مقاله معرفی محبوب ترین بازی های موبایل در سبک های مختلف اکشن، مزرعه داری و دعوا  (کالاف دیوتی، هی دی، براول استارز) را با دقت مورد مطالعه و ارزیابی قرار دهید.

آیا نیاز است جم و سی پی را حتما خریداری کنیم؟

یکی از سوالاتی که اکثرا ذهن کاربران را به خود مشغول کرده، این است که چرا باید سی پی و جم را خریداری کنیم؟ توجه داشته باشید که شما از روش های رایگان می توانید اقدام به کسب سی پی و جم کنید اما این روش ها بعضا می تواند زمان بسیار زیادی را از شما بگیرد، از این رو به هیج عنوان توصیه نمی کنیم که از روش رایگان به دنبال کسب سی پی و جم به تعداد زیاد باشید.

اگر شما به دنبال پیشرفت در بازی خود هستید و به می خواهید برای شخصیت و کاراکتر در بازی خود لباس، تجهیزات و… خریداری کنید بدون شک به پول در بازی کالاف دیوتی، هی دی و براول استارز نیاز دارید تا بتوانید قدرتمند تر از بقیه حاضر شوید.

آشنایی با روش پولی و کسب جم و سی پی در بازی های هی دی، براول استارز و کالاف دیوتی

یکی از ساده ترین راه هایی که با استفاده از آن می توانید اقدام به دریافت جم و سی پی کنید، روش پولی و خرید آن ها از فروشگاه بازی است اما به ایان دلیل که پرداختی ها باید به صورت دلار و با استفاده از کارت های بین المللی انجام شود، این روش برای بسیاری از کاربران می تواند سخت و بعضا طاقت فرسا باشد. از این رو شما باید از سایت های واسطه برای انجام پرداخت های دلاری خود استفاده کنید.

یکی از سایت هایی که در این زمینه فعالیت گسترده ای انجام می دهد، سایت آسان جم است. با مراجعه به سایت آسان جم می توانید انواع پلن های موجود در بخش جم و سی پی و همچنین قیمت آن ها را مشاهده کنید و به تعداد مورد نیاز خود آن ها را سفارش دهید.

شیوه سفارش نیز بسیار ساده استف شما پلن های انتخابی خود را خریداری می کنید و سپس با در اختیار قرار دادن مشخصات ورود خود به اکانتتان و همچنین پرداخت مبلغ به صورت ریال می توانید از شارژ حساب کاربری خود برخوردار شوید.

چرا از روش های رایگان برای به دست آوردن جم و سی پی استفاده نمی کنیم؟

عموما استفاده از روش های رایگان برای کسب جم و سی پی می تواند کمی وقت گیر باشد! به این دلیل که ممکن است در شرایطی باشیم که نیاز به تعداد جم و سی پی بسیار زیادی داریم و در این صورت تنها روشی که می تواند به ما در این زمینه کمک کند، تهیه و خرید جم و سی پی است.

روش های رایگان دردسر های زیادی را به همراه خواهند داشت، به عنوان مثال شما باید وارد سایت های انگلیسی شوید و اطلاعات اکانت و ایمیل خود را در اختیار آن ها بگذارید تا از این روش بتوانید مقداری جم و سی پی به دست آورید و یا باید در مراحل مختلف بازی شرکت کنید و….

تمامی این روش ها در نهایت می تواند تاثیر به سزایی در کاهش روند رو به رشد شما در بازی های مختلف داشته باشد، از این رو ما از روش های پولی استفاده می کنیم تا بتوانیم زمان را بخریم و بهتر بازی خود را مدیریت کنیم. در همین خصوص به شما عزیزان نیز پیشنهاد می کنیم که حتما از روش های پولی به جای رایگان استفاده کنید تا بتوانید در کمترین زمان ممکن به خواسته خود برسید.

کمی در خصوص بازی کالاف دیوتی بدانیم!

همان طور که اشاره نمودیم بازی های موبایلی در دسته بندی های مختلف و متنوع ای قرار می گیرند که یکی از محبوب ترین آن ها کالاف دیوتی است. Call of Duty (کال آف دیوتی) بازی در سبک اکشن است که توسط اکتیوژن در سال ۲۰۰۳ برای رایانه شخصی معرفی شد و پس از استقبال بسیار از سمت گیمرها نسخه مخصوص کنسول های بازی نیز ساخته شد.در ابتدا؛ داستان بازی در زمان جنگ جهانی دوم رخ میدهد اما در نسخه های بعدی به زمان حال رسید.با اینکه کال آف دیوتی توسط اکتیویژن معرفی شد اما در حال حاضر شرکت هایی همانند اینفینیتی وار و تری اچ به توسعه بازی های کال آف دیوتی کمک میکنند.همچنین کمپانی تنسنت گیمز در توسعه بازی کال آف دیوتی موبایل نقش بسزایی ایفا کرد.

مطالعه بیشتر