یکی از مشکلاتی که اخیرا کاربران برخی از گوشی ها (به خصوص گوشی های دارای پچ امنیتی بالا) پس از بازگرداندن گوشی به تنظیمات کارخانه (Reset Factory)، با آن مواجه می شوند، درخواست ورود اطلاعات اکانت گوگل می باشد که از قبل روی گوشی قرار گرفته است. در این مشکل یا کاربران از نام کاربری و رمز عبور اولیه که به گوشی داده اند بی اطلاع هستند و یا اینکه حتی پس از وارد کردن صحیح مشخصات نیز، اشتباه بودن مشخصات از طرف گوشی اعلام می گردد.

در این بخش قصد داریم آموزش ویدئویی حذف اکانت گوگل (FRP Reset) یا ریست اکانت گوگل را روی گوشی سامسونگ Samsung گالاکسی جی ۵ پرایم Galaxy J5 Prime به شما ارائه دهیم. امیدواریم مفید واقع شود.

[توجه: در جدیدترین گوشی های سامسونگ پس از ریست فکتوری، حتی قفل قبل از ریست فکتوری (الگو Pattern، رمز Password یا پین Pin) نیز از شما خواسته می شود. این آموزش برای حذف قفل نیز کاربرد دارد]

لطفا قبل از شروع آموزش به نکات زیر توجه فرمائید:

ـ زیرنویس فارسی و تغییرات کاملا اختصاصی، توسط ان اس موبایل، به آموزش ویدئویی افزوده شده است.

ـ این آموزش بر روی سامسونگ Galaxy J5 Prime با مدل SM-G570F دارای آندروید ۸ با موفقیت تست شده است، اما به احتمال زیاد روی نسخه های آندروید دیگر این گوشی نیز کار خواهد کرد.

ـ با توجه به تشابه جزئیات در سیستم عامل گوشی های سامسونگ Samsung، ممکن است این آموزش روی سایر گوشی های سری گالاکسی J5 نیز جواب دهد.

ـ تمامی حقوق این آموزش برای ان اس موبایل محفوظ بوده و هر گونه بازنشر در سایر سایتها، ممنوع بوده و مورد پیگیری حقوقی قرار خواهد گرفت.

ـ این آموزش فقط و فقط برای کسانی قرار گرفته است که صاحب گوشی بوده و اکانت گوگل خود را فراموش کرده اند، لذا ان اس موبایل مسئولیت سوء استفاده های احتمالی را برعهده نمی گیرد.

[توجه: همانطور که شاید بدانید، آموزشهای مشابه این در سایر سایتهای داخلی، با هزینه های بسیار بالا به فروش میرسد، اما ان اس موبایل با توجه به سیاست حفظ رضایت مشتری، از ارائه آموزشها به صورت پرداخت اجباری خودداری نموده است. ولی کاربران عزیز می توانند برای حمایت از ان اس موبایل، جهت تشویق به ارائه آموزشهای تخصصی بعدی، ویدئو پرمیوم این آموزش را که دارای کیفیت بهتر و سایز اصلی (۱۹۲۰x1080p) می باشد با هزینه بسیار پایین خریداری نمایند. پیشاپیش از درک و فهم شما کمال تشکر را داریم]

[برای شروع ویدئو روی آیکن پخش کلیک کنید]


لینک پرداخت و دانلود [ویدئو با سایز اصلی ۱۹۲۰x1080p و کیفیت عالی] [۷۰۰۰ تومان]:

لینک آموزش خاموش کردن گوشی سامسونگ دارای قفل فراموش شده:

آموزش خاموش کردن گوشی سامسونگ دارای قفل فراموش شده

امیدواریم آموزش فوق مفید واقع شده باشد 🙂