امروزه شبکه مجازی اینستاگرام به هویتی برای برخی افراد تبدیل شده است. اخیرا اینستاگرام اعلام کرده است که بیش از ۷۰۰ میلیون کاربر از سرتاسر جهان از این شبکه استفاده می کنند. لذا ارائه آموزشهای لازم بخصوص در بخش مدیریت اکانت این شبکه بسیار ضروری می باشد. در این آموزش قصد داریم ساده ترین روش برای حذف اکانت اینستارگام را مطرح نماییم.

[توجه: روشهای پیچیده زیادی در وب ارائه شده اما این روش تنها در چند مرحله ساده اکانت شما را به طور دائم حذف خواهد کرد. ضمنا در این آموزش اکانت شما همراه با پستها و مطالب گذاشته شده برای همیشه از اینستاگرام پاک شده و غیر قابل بازگشت خواهد بود پس لطفا با آگاهی قبلی اقدام به انجام آن نمایید]

نکته: شما می توانید به جای حذف دائمی اکانت خود، به طور موقت اقدام به غیرفعال کردن آن نمایید. برای یادگیری این روش می توانید به آموزش موجود در لینک زیر مراجعه نمایید:

آموزش غیرفعال ساختن موقت اکانت اینستاگرام [Temporarily Disable Instagram Account]

آموزش حذف دائمی اکانت اینستاگرام Permanently Delete Instagram Account:

ـ مرورگر گوشی (مانند Chrome) را باز کرده و به آدرس زیر مراجعه نمایید (توجه: می توانید از مرورگر کامپیوتر هم استفاده کنید):

https://www.instagram.com/accounts/remove/request/permanent

ـ در صفحه باز شده نام کاربری (Username) و رمز عبور (Password) اکانتتون رو وارد کرده و روی Log in کلیک کنید

ـ در ادامه روی کادر پایین گزینه ?Why are you deleting your account کلیک کنید

ـ حال در کادر باز شده یکی از گزینه ها را انتخاب کنید

ـ در ادامه داخل کادر پایین گزینه To continue, please re-enter your password رمز عبور اکانتتون رو مجددا وارد کرده و روی گزینه Permanently delete my account کلیک کنید تا اکانت شما پاک شود.

ـ امیدواریم آموزش فوق مفید واقع شده باشد 🙂

ضمنا برای مشاهده سایر آموزشهای مرتبط با اینستاگرام می توانید از لینک زیر استفاده کنید:

http://nsmobile.ir/?cat=3704