شرکت اپل نسخه نهایی بروزرسانی سیستم عامل iOS به ۱۰.۳ و watchOS به ۳.۲ را ارائه نمود. این بروزرسانی هم اکنون در گوشی ها و تبلتهای iPhone، iPad و iPod و ساعتهای هوشمند اپل از طریق OTA قابل دانلود می باشد البته آپدیت از طریق iTunes هم میسر می باشد.

آپدیت ۱۰.۳ دارای تغییرات قابل توجهی برای کاربران می باشد. یکی از این ویژگی ها گزینه ای برای پیداکردن AirPod ها تحت عنوان Find My iPhone می باشد، که صدایی را پخش می کند و می تواند موقعیت AirPod گم شده را نشان دهد همچنین ارائه نقطه منطقه روی نقشه هم صورت می گیرد.

Siri اینک دارای قابلیتهایی هم چون پرداخت قبوض و بررسی وضعیت پرداختها، برنامه ریزی سوارکاری با برنامه های رزرو سوارکاری، بررسی میزان سوخت ماشین، وضعیت قفل، روشن نمودن چراغها و فعال نمودن بوق با برنامه های سازنده ماشین، امتیازات بازی های کریکت و آمار برای IPL و ICC می باشد.

ویژگی CarPlay، که مختص iOS می باشد، دارای میانبرهایی در نوار وضعیت برای دسترسی سریع می باشد، صفحه Apple Music Now Playing حال اجازه دسترسی به دکمه های بالا، بعدی و موزیکهای آلبوم در حال پخش، و لیست پخشهای روزانه و موزیکهای جدید در Apple Music را می دهد.

سایر تغییرات عبارتند از وِیژگی های جدید در iTunes، مشاهده Apple ID در بالای تنظیمات، امکانی برای توسعه دهنده گان جهت پاسخ به نظرات، تغییرات در برنامه ایمیل و بسیاری ویژگی های دیگر.

همچنین watchOS، اکنون شامل حالت سینما Theater Mode می باشد، که حالت بیصدا را فعال کرده و صفحه نمایش را تیره نگه می دارد تا زمانی که شما کلیک کنید، البته آن صفحه را برای شما تا زمانی که در مکان تاریک قرار دارید، همانند سینما یا تئاتر، روشن نمی کند. Siri در ساعت اپل اینک با برنامه ها برای ارسال پیامها، پرداخت ها، رزرو سوارکاری و غیره کار می کند.