قابلیتهای بالای شبکه اجتماعی تلگرام، مانند ایجاد گروهها و کانال های دارای اعضا بسیار بالا، باعث شده است که این برنامه مخاطبان بسیار زیادی را جذب خود نماید. این نرم افزار علاوه بر استفاده گسترده توسط کاربران آندروید دارای طرفداران ویژه در سیستم عامل آی او اس موجود روی گوشیهای آیفون و تبلتهای آیپد شرکت اپل نیز می باشد.

گاها پیش میاید که کاربری بخواهد از دو اکانت تلگرام در یک گوشی استفاده نماید. انجام این کار در سیستم عامل آندروید با وجود برنامه های مختلف همانند Plus Messanger بسیار آسان گشته است. اما در گوشی های آیفون چطور؟ ما در این آموزش قصد داریم آسان ترین روش برای استفاده از دو اکانت تلگرام در یک گوشی آیفون یا تبلت آیپد را به شما آموزش دهیم.

آموزش استفاده از دو اکانت تلگرام در یک گوشی iphone یا تبلت آیپد iPad با سیستم عامل آی او اس iOS:

برای استفاده از دو اکانت تلگرام در یک گوشی یا تبلت می توانید بدین طریق عمل نمایید.

ـ اکانت اول و اصلی را توسط خود برنامه اصلی تلگرام Telegram اجرا نمایید. آخرین و جدیدترین نسخه این برنامه در اپ استور App Store اپل موجود می باشد. لینک صفحه برنامه در iTunes:

Telegram iOS

ـ برای اکانت دوم بایستی از برنامه Loopy استفاده نمایید. آخرین و جدیدترین نسخه این این نرم افزار نیز در اپ استور App Store اپل موجود بوده و همزمان با ارائه نسخه جدید تلگرام مورد بروزرسانی قرار می گیرد. این نرم افزار تقریبا مشابه نسخه اصلی تلگرام Telegram بوده و دارای قابلیتهای اضافه تر نیز می باشد. از جمله این قابلیتها، مدیریت تیمها، اعضای خانواده و رویدادها می باشد. به علاوه اینکه پخش کننده موجود در لوپی قادر به پخش فایلهای دارای فرمتهای FLAC، Opus، Apple Lossless و … می باشد که توسط نسخه اصلی تلگرام پشتیبانی نمی شود.

از آنجایی که این نرم افزار از دیتابیس تلگرام استفاده می کند لذا با لاگین و ورود به آن می توانید به سابقه چت و گروهها در اکانتی که قبلا استفاده نموده اید دسترسی یابید. این نرم افزار علاوه بر سیستم عامل آی او اس برای سیستم عامل آندروید نیز موجود می باشد. لینک صفحه برنامه در iTunes:

Loopy iOS

امیدواریم آموزش فوق مفید واقع شود 🙂