آگوست امسال شرکت اچ تی سی به کاربران خود وعده داد که گوشی محبوب و پرچمدار آنها U11 تا قبل از پایان سال ۲۰۱۷ آندروید اورئو رو دریافت خواهد کرد. این شرکت به وعده خود عمل کرده و اوایل همین ماه، آپدیت OTA آندروید اورئو Oreo را برای نسخه های موجود در تایوان ارائه نمود، حال نوبت آن رسیده است که این بروزرسانی را برای نسخه های ایالات متحده US نیز ارائه نماید و برای شروع کار مدلهای آنلاک شده را هدف قرار داده است.

مو ورسی، مدیر محصولات شرکت اچ تی سی تایید کرد که نسخه های آنلاک شده گوشی U11 در ایالات متحده از امروز دوشنبه، ۲۷ نوامبر آپدیت اورئو را دریافت خواهند نمود. بروزرسانی توسط OTA (over-the-air) صورت خواهد گرفت و حدود ۱ گیگابایت حجم خواهد داشت، لذا شاید نیاز باشد که کاربران از اینترنت وای فای پرسرعت برای دانلود آن استفاده نمایند.

در حالی که نسخه Sprint گوشی HTC U11 در حال بروزرسانی به آندروید اورئو می باشد، سایر اسمارت فونهای این شرکت از جمله HTC 10 و U Ultra انتظار میرود که در آینده نزدیک به آخرین نسخه آندروید بروزرسانی شوند. البته شرکت HTC جزئیاتی درباره زمان و نحوه انتشار این بروزرسانی اعلام نکرده است.