امروزه گوشی های هوشمند علاوه بر کاربرد در ایجاد تماس و ارتباط بین افراد، نقش های مهم دیگری نیز ایفا می کنند که از جمله آنها می توان به استفاده از آنها برای پخش موزیک و یا به اصطلاح گوش دادن به آهنگ اشاره نمود. با توسعه و پیشرفت روزافزون نرم افزار در گوشیهای هوشمند، به خصوص گوشیهای آندرویدی، برنامه های زیادی برای پخش موزیک با قابلیتهای فرآوان تولید شده اند. اگر چه تعداد این نرم افزارها بسیار زیاد می باشد اما در این بخش سعی داریم تا بهترین و محبوبترین نرم افزارهای پخش موزیک در سیستم عامل آندروید را معرفی کنیم.

برترین نرم افزارهای پخش موزیک Music Player در آندروید همراه با لینک دانلود:

۱ـ PlayerPro Music Player

PlayerPro Music Player نرم افزار کمتر شناخته شده ای می باشد که بایستی بیشتر مورد توجه قرار بگیرد. این نرم افزار دارای ظاهری زیبا با کاربری آسان می باشد که می توانید حتی قالب آن را با دانلود نوع جدید تغییر دهید. با استفاده از این برنامه قادر به پخش انواع فایل موسیقی و حتی ویدئو با اکولایزرهای مختلف، افکتهای صوتی متفاوت، ابزارک ها، و برخی ویژگی های جالب مانند تکان دادن گوشی جهت تغییر ترک می باشید. این برنامه از فایلهای موزیک Hi-Fi (تا ۳۲-bit و ۳۸۴kHz) را پشتیبانی می کند.

لینک دانلود:

ـ دانلود آخرین و جدیدترین نسخه برنامه پلیر پرو موزیک پلیر PlayerPro Music Player برای آندروید با لینک مستقیم:

نیازمند آندروید: ۲.۱ و بالاتر | آپدیت: جولای ۲۰۲۰ | حجم فایل: ۱۴.۱MB | نسخه: v5.18 Pro

دانلود

۲ـ jetAudio HD Music Player

jetAudio Music Player یکی از نرم افزارهای مورد علاقه کاربران آندروید می باشد به خاطر اینکه این برنامه دارای ویژگی های کافی برای برطرف ساختن نیاز کاربران می باشد. این برنامه دارای امکانات زیادی برای بهبود کیفیت صدا می باشد که به صورت افزونه روی برنامه قرار می گیرد و می توانید آن را از نوع معمول به پیشرفته ارتقا دهید. علاوه بر این، نرم افزار دارای یک اکوالایزر (همراه با ۳۲ نمونه آماده)، افکتهایی مانند bass boost، ویرایشگر تگ tag editor، ابزارکها widgets و حتی پخش کننده MIDI می باشد. این نرم افزار دارای نسخه رایگان و پولی می باشد. در زیر می توانید نسخه پولی نرم افزار را دریافت نمایید.

لینک دانلود:

ـ دانلود آخرین و جدیدترین نسخه برنامه جت آئودیو jetAudio HD Music Player+EQ Plus برای آندروید با لینک مستقیم:

نیازمند آندروید: ۴.۱ و بالاتر | آپدیت: سپتامبر ۲۰۲۰ | حجم فایل: ۱۹.۴MB | نسخه: v10.4.1 Plus Patched پرمیوم

دانلود

۳ـ Poweramp Music Player

Poweramp مدتهاست که به عنوان یکی از برنامه های انتخابی برای کاربران آندروید بوده است. این نرم افزار دارای رابط کاربری آسان با قالبهایی می باشد که می توانید دانلود کرده و نصب کنید. اگر چه ظاهر برنامه شاید دارای طراحی متریال نبوده و تکراری به نظر برسد اما در واقع موثر و مفید می باشد. این برنامه دارای قابلتهای پخش متنوعی می باشد، از جمله پخش بدون وقفه، کراس فید crossfade، و پشتیبانی از انوع لیست پخش playlists. شما همچنین می توانید از ویژگی هایی نظیر ابزارک ها، ویرایشگر تگ، و برخی تنظیمات دیگر بهره ببرید.

لینک دانلود:

ـ دانلود آخرین و جدیدترین نسخه برنامه پاورامپ موزیک پلیر Poweramp Music Player برای آندروید با لینک مستقیم:

نیازمند آندروید: ۲.۱ و بالاتر | آپدیت: می ۲۰۲۰ | حجم فایل: ۷.۲MB | نسخه: v3-build-873-play (Cracked)

دانلود

۴ـ BlackPlayer Music Player

BlackPlayer نرم افزاری ساده و در عین حال چشم نواز می باشد. این برنامه بر اساس ساختار تب (شاخه) کار می کند و شما می توانید تب ها (شاخه ها) را مدیریت کنید تا آنی را که واقعا نیاز دارید استفاده کنید. در بالای نرم افزار، آن دارای اکولایزر، ابزارک ها، scrobbling، ویرایشگر تگ ID3 tag editor، فاقد هر گونه تبلیغات، قالب، و پشتیبانی از اکثر فرمتهای موزیک می باشد. نسخه رایگان برنامه دارای امکاناتی کمتر نسبت به نسخه پیشرفته می باشد. در زیر می توانید نسخه پولی این نرم افزار را دریافت نمایید.

لینک دانلود:

ـ دانلود آخرین و جدیدترین نسخه برنامه بلک پلیر موزیک پلیر BlackPlayer Music Player برای آندروید با لینک مستقیم:

نیازمند آندروید: ۴.۰.۳ و بالاتر | آپدیت: ژانویه ۲۰۱۸ | حجم فایل: ۸.۹MB | نسخه: v2.42 Pro

دانلود

۵ـ MediaMonkey

MediaMonkey نوعی اسب تیره در بین برنامه های تجاری پخش موزیک در آندروید می باشد. این برنامه دارای ویژگی های بسیار زیادی می باشد. از جمله امکانات برنامه عبارتند از: audiobooks، podcasts، قابلیتی برای چینش آهنگها براساس آهنگساز، اکولایزر، سینک آهنگها از کامپیوتر به کتابخانه موزیک در گوشی از طریق وای فای و برخی امکانات پایه و پیشرفته دیگر می باشد. ظاهر برنامه ساده بوده و دارای گزینه ای برای تغییر رنگ قالب می باشد.

لینک دانلود:

ـ دانلود آخرین و جدیدترین نسخه برنامه مدیا مانکی MediaMonkey Pro برای آندروید با لینک مستقیم:

نیازمند آندروید: ۴.۰ و بالاتر | آپدیت: آگوست ۲۰۲۰ | حجم فایل: ۱۱.۶MB | نسخه: v1.4.0.0933 Pro

دانلود