اگر شما هم دوست داشتید که بتوانید در اکانت اینستاگرام خود و در یک پست چندین عکس را یکجا، همانند یک آلبوم عکس، قرار دهید، پس باید خوشحال باشید چون این شبکه مجازی بزودی این امکان را برایتان فراهم خواهد ساخت. اینستاگرام در حال آماده شدن برای صدور مجوز به کاربران جهت ارسال چندین عکس می باشد.

این ویژگی هم اکنون در نسخه بتا نرم افزار Instagram برای آندروید قرار دارد، اگر چه برخی از افراد در برنامه های غیر بتا هم این امکان را مشاهده کرده اند ولی شاید هنوز قادر به استفاده از آن نباشند.

instagram.multi.photo.s

هنوز زمان دقیق کامل شدن این ویژگی و اجازه استفاده از آن برای تمامی کاربران این شبکه مشخص نیست، اما زمانی که این امکان برایتان فراهم شود شما می توانید با کلیک و نگه داشتن روی یک عکس در گالری نسبت به ورود به حالت چند انتخابی (multi-select) اقدام نمایید که به شما اجازه خواهد داد تا بتوانید عکسهای دیگری را نیز، حداکثر ۱۰ عکس، در یک پست وارد نمایید. پس از آن، می توانید فیلتر مورد نظر خود را بر روی هر عکس، یک به یک، قرار داده و تمامی عکسهای انتخاب شده را به عنوان یک آلبوم عکس در تایم لاین خود قرار دهید. آنهایی که شما را فالو کرده اند یک تصویر در پست مشاهده خواهند کرد اما با کشیدن انگشت به صورت افقی می توانند سایر تصاویر را نیز مشاهده کنند.

اگر شما از نسخه بتا برنامه استفاده نمی کنید، شاید قادر باشید که چند تصویر را برای یک پست انتخاب کرده و ویرایش کنید اما در نتیجه تلاش برای ارسال عکسها با خطا مواجه خواهید شد. خوشبختانه آزمایشات به خوبی پیش می رود و این ویژگی خیلی زود برای همگان فراهم خواهد شد.