آنهایی که منتظر عرضه بازی بسیار زیبای Super Mario Run بر روی سیستم عامل آندروید هستند باید بدانند که دعاهایشان مستجاب شده است. این بازی بر روی Play Store گوگل قرار گرفته است اگرچه هنوز تنها برای پیش ثبت نام می باشد. این پیش ثبت نام شما را زمانی که بازی برای دانلود قرار بگیرد آگاه می سازد. اطلاعاتی درباره زمان دقیق ارائه بازی برای دانلود منتشر نشده است.

بازی Super Mario Run برگرفته از بازی بسیار محبوب سالهای دور، با عنوان قارچ خور، اول این ماه برای سیستم عامل iOS منتشر شده و مورد استقبال علاقمندان قرار گرفت. این اولین بازی ارائه شده از طرف شرکت نینتندو برای سیستم عامل موبایل می باشد و در زمان عرضه در صدر لیست دانلود شده گان از سرتاسر جهان در App Store قرار گرفت. البته در ادامه افراد دریافتند که این بازی نبود که آنها انتظارش را می کشیدند و قیمت خرید ۱۰ دلاری پس از سه مرحله اول برای افراد زیادی مثل بلعیدن قرصی سخت بود و این باعث شد که بازی امتیاز ۱ ستاره ای بدست بیاورد. البته هنوز هم این بازی یکی از مشهورترین عناوین در App Store می باشد.

به نظر می رسد که نسخه آندروید این بازی از هر جهت شبیه نسخه iOS خواهد بود و شامل هزینه پرداختی هم خواهد بود. حداقل این بار مشتریان قبل از خرید نسبت به خرید خود آگاهی خواهند داشت، پس شاید شاهد امتیازی کمتر از ۱ ستاره هم از افرادی که بازی را خرید می کنند باشیم.