همانطور که انتظار می رفت، شرکت ال جی LG تعدادی اسمارت فون جدید خود را معرفی نمود، این اسمارت فونها شامل نسخه های ۲۰۱۷ سری K (K3، K4، K8 و K10) به علاوه Stylus 3 می باشد. تمامی این گوشی ها در نمایشکاه CES 2017 به معرض نمایش گذاشته خواهند شد.

گوشی K10 (2017( قدرت گرفته از چیپست MT6750 SoC مدیاتک بوده و دارای صفحه نمایش HD با رزولوشن ۵٫۳ اینچ می باشد. حافظه رم آن ۲ گیگ بوده و حافظه داخلی ۳۲ گیگابایت می باشد. در بحث دوربین، اسمارت فون یک دوربین پشتی ۱۳ مگاپیکسل و دوربین جلویی ۵ مگاپیکسل را دارا می باشد.

این گوشی که دارای ابعاد ۱۴۸٫۷ در ۷۵٫۳ در ۷٫۹ میلی متر و وزن ۱۴۲ گرم می باشد، از یک باتری با قدرت ۲۸۰۰ mAh بهره می برد ضمن اینکه سیستم عامل آن ۷٫۰ نوقا بوده و حسگر اثر انگشت را نیز یدک می کشد.

از طرفی دیگر، گوشی K8 (2017) دارای چیپست قدرتمند Snapdragon 425 بوده و بزرگی صفحه نمایش آن ۵ اینچ با کیفیت HD می باشد. حافظه رم آن ۱٫۵ گیگ و حافظه داخلی ۱۶ گیگ می باشد. در حالی که دوربین این اسمارت فون با نوع قبلی تفاوتی نداشته و دوربین عقب و جلو به ترتیب ۱۳ و ۵ مگاپیکسل می باشد. ابعاد آن نیز ۱۴۴٫۸ در ۷۲٫۱ در ۸٫۰۹ میلی متر و وزن آن همانند K10 می باشد. ضمن اینکه سیستم عامل این گوشی نیز آندروید ۷٫۰ نوقا بوده و باتری آن کمی پایینتر با ظرفیت ۲۵۰۰ mAh می باشد. در این گوشی حسگر اثر انگشت وجود ندارد.

در ادامه می رسیم به گوشی های K4 (2017) و K3 (2017)  که در سطح میان رده قرار دارند. چیپست پردازشی این گوشی ها Snapdragon 210 بوده و صفحه نمایش آنها FWVGA می باشد. حافظه رم در این گوشی ها ۱ گیگ و حافظه داخلی ۸ گیگ می باشد، ضمن اینکه سیستم عامل آندروید مارشمالو بر روی آنها قرار می گیرد. سایز صفحه نمایش این گوشی ها ۵ و ۴٫۵ اینچ بوده و اندازه عکس دوربین آنها ۵ و ۵ مگاپیکسل (پشت و جلو) و ۵ و ۲ مگاپیکسل می باشد. ظرفیت باتری گوشی ها نیز به ترتیب ۲۵۰۰ و ۲۱۰۰ mAh می باشد.

و در نهایت گوشی Stylus 3 قدرت گرفته از چیپست MT6750 SoC مدیاتک با پردازشگر octa-core می باشد. اندازه صفحه نمایش آن ۵٫۷ اینچ با کیفیت HD بوده و حافظه رم آن ۳ گیگ می باشد ضمن اینکه این گوشی از حافظه داخلی ۱۶ گیگابایت بهره می برد. دوربینهای گوشی دارای ۱۳ و ۸ مگاپیکسل اندازه عکس بوده و سیستم عامل آن آندروید ۷٫۰ می باشد ضمن اینکه گوشی از باتری با ظرفیت ۳۲۰۰ mAh بهره می برد.

lg.stylus3

همانطور که نام گوشی اشاره دارد، مداد stylus داخلی نیز در گوشی وجود دارد. از دیگر ویژگی های گوشی Stylus 3 می توان به وجود رادیو اف ام و حسگر اثر انگشت اشاره کرد.