نزدیک به یک هفته پس از آغاز بروزرسانی LG G5 توسط Sprint به آندروید ۷٫۰ نوقا، T-Mobile نیز آپدیت گوشی های LG G5 به آخرین نسخه آندروید را در شبکه خود شروع  کرده است. این بروزرسانی که دارای حجمی حدود ۱۲۷۲٫۹ مگابایت می باشد دارای آخرین نسخه آندروید، ۷٫۰ به علاوه بروزرسانی امنیتی و برخی ویژگیهای توسعه یافته دیگر می باشد.

T-Mobile اعلام کرده است:

T-Mobile بسیار خوشحال است که آپدیت نرم افزاری رایگان را برای اسمارت فون آندرویدی شما فراهم کرده است. این بروزرسانی شامل سیستم عامل آندروید ۷٫۰ نوقا و بروزرسانی های امنیتی همراه با سایر بهبودها می باشد. برای نصب این نرم افزار، ابتدا اطمینان حاصل کنید که گوشی تان فول شارژ بوده و به اینترنت از طریق Wi-Fi متصل می باشد. پس از دانلود بروزرسانی، در پایین صفحه روی گزینه Restart & Install کلیک کنید. لطفا در زمان انجام بروزرسانی گوشی خود را خاموش ننمایید. شما می توانید این بروزرسانی را توسط Wi-Fi در هر زمانی انجام دهید.

مثل همیشه این بروزرسانی توسط OTA (آپدیتر خود گوشی) ارائه شده و بروزرسانی آن مدت زمانی را با توجه به سرعت اینترنت کاربر می طلبد. در این بین، اگر بروزرسانی به طور خودکار به شما نشان داده نشده است می توانید با مراجعه به تنظیمات گوشی به طور دستی اقدام به چک، دانلود و نصب بروزرسانی نمایید.