گوشی Apple iPhone 6S نوع بهینه شده و پالایش شده از آن چیزی بود که iPhone 6 بود. ۶S دارای عملکرد سریع، اسکنر اثر انگشت سریعتر و بهبود در عملکرد دوربین می باشد. اگر چه ۶S تفاوت زیادی با iPhone 6 نداشت اما حرفهای زیادی برای گفتن داشت. شرکت آنالیزگر Kantar World Panel این اطلاعات را ارائه کرده است:

iPhone.6s.best.selling.s

“با توجه به آخرین اطلاعات فروش، ارائه شده توسط آنالیزورها، در سه ماه قبل از جولای ۲۰۱۶، گوشی iPhone SE سومین گوشی پرفروش در ایالات متحده بود، با کسب ۵ درصد از بازار فروش اسمارت فونها، پشت سر Galaxy S7 با ۹ درصد و البته iPhone 6S با ۱۱ درصد”.

به نظر می رسد که افراد زیادی نیز iPhone SE را خریداری می کنند، چرا که در همان زمان این گوشی در رده سوم پرفروشترین ها قرار گرفته است. با شروع قیمت از ۴۰۰ دلار، به نظر می رسد که قشر جوان تمایل بیشتری به خرید iPhone SE دارند.

برای آپگرید، اگر تفاوت زیادی در طراحی صورت نگرفته باشد (همانطوری که در ۳ گوشی آیفون گذشته اینگونه بوده است)، بسیاری از کاربران گفته اند که امسال گوشی آیفون خود را آپگرید نخواهند کرد. با وجود این گفته ها، با آماری که وجود دارد، کانتار انتظار دارد که ۲۹ درصد از صاحبان iPhone 6 و ۶ Plus در واقع امسال گوشی خود را آپگرید کنند. اما با ارائه سومین نسخه از iPhone 6 این تعداد ممکن است بیشتر نیز شود.

در هر حال، تا ارائه رسمی iPhone 7 در کمتر از ۱۲ ساعت، نمی توانیم قطع به یقین در این مورد سخن بگوییم.