اکنون که آندروید ۷٫۰ نوقا به طور رسمی ارائه شده است چیزی که ذهن کاربران را بیشتر مشغول کرده این است که آیا گوشی آنها از سیستم عامل جدید گوگل لذت خواهد برد یا نه، اگر اینگونه هست زمانش کی خواهد بود. متاسفانه، هرگز پاسخ راحتی به این سوال وجود ندارد، علی الخصوص وقتی باید تمامی نسخه های مناطق و شرکتهای عامل را برای یک گوشی مورد حساب قرار دهی.

امروز، T-Mobile لیستی از گوشی های سامسونگ را که در یک زمان بروزرسانی OTA را دریافت خواهند کرد منتشر ساخت. این لیست موقتی بوده و گزینه های زیادی ممکن است در آینده به آن افزوده شود، اما اکنون این گوشی ها عبارتند از:

Samsung Galaxy S6

Samsung Galaxy S6 edge

+Samsung Galaxy S6 edge

Samsung Galaxy S7

Samsung Galaxy S7 edge

Samsung Galaxy Note 5

Samsung Galaxy Note 7

 

با در نظر گرفتن اینکه ما هیچ چیزی درباره تستهای پیش رو یا هر گونه شایعه مرتبط دیگری نشنیده ایم، ممکن است شروع بروزرسانی ها حداقل دو یا سه ماه زمان ببرد. مالاسف، این تنها روشی است که زنجیره پشتیبانی موبایل در حال حاضر عمل می کند، علی الخصوص دستگاههای سامسونگ با ساختهای بسیار زیاد آندرویدی.

در آخر جا دارد اشاره ای داشته باشیم که T-Mobile گوشی های زیر را از شرکت HTC در لیست رسمی آپدیت شوندگان به نوقا قرار داده است. به نظر می رسد این گوشی ها نیز همزمان با بروزرسانی سامسونگ آپدیت شوند:

HTC One M9

HTC 10