اخیرا سامسونگ اشاراتی به این نکته داشته است که در روند رو به جلو، این شرکت ممکن است به طور کامل تولید گوشی های صفحه تخت (flat-screen) گالاکسی سری S را متوقف کرده و روی مدلهای دارای نمایشگر منحنی (curved) این سری تمرکز کند. این اشارات از طرف رئیس بخش موبایل این شرکت دونگ جین کوه منتشر شده است.

کوه در مصاحبه رسانه ای اخیرش گفت: “سامسونگ در نظر گرفته است که صفحات منحنی دار (edge) را به عنوان هویت اسمارت فونهای گالاکسی سری S در اول خط تولید قرار دهد منوط به اینکه شرکت با ارائه نرم افزارها و عملکردهای کاربری ساده (مخصوص صفحات منحنی دار) تجربه متفاوتی را برای مصرف کننده ارائه دهد”.

گالاکسی S6 ارائه شده در سال قبل و گالاکسی S7 امسال به عنوان گوشی های پرچمدار سامسونگ که با مدلهای منحنی دار(edge) تولید شدند در حقیقت ثابت کردند که از محبوبیت بیشتری نسبت به نوع استاندارد برخوردار بوده اند. با جسارت گرفتن از این، سامسونگ تصمیم گرفته است که گالاکسی نوت ۷ را با صفحه دوال منحنی (dual-edge curved screen) و افزودن عنوان (edge) در نام این دستگاه تولید کند.

نوت ۷ می تواند تجربه خوبی قبل از تصمیم نهایی شرکت برای تولید یک گوشی با مدل گالاکسی S8 (و تنها دارای صفحه منحنی) در سال بعد باشد.