امروزه اینستاگرام، یعنی نرم افزاری که با اون می تونین عکسها و فیلمهاتون رو به اشتراک بگذارین، به یکی از شبکه های مجازی پرمخاطب دنیا تبدیل شده است به طوری که بر سر جمع کردن فالوور بیشتر در این رسانه رقابت صورت می گیرد.

شاید شما جزو کسانی باشین که تازه به این شبکه ملحق شده اید و دوست دارید اکانت آشنایان و دوستانتان را در اینستاگرام مشاهده کرده و فالو Follow کنید. در این آموزش به شما یاد می دهیم تا بتوانید به راحتی آشنایان و دوستان خود را در اینستاگرام پیدا کنید:

ـ ابتدا در صورت تمایل می توانید از لینک زیر آخرین نسخه نرم افزار اینستاگرام Instagram را دانلود کرده و نصب نمایید:

دانلود Instagram 9.8.0 و OGInsta+ 8.5.1 برنامه اشتراک گذاری عکس و فیلم

ـ پس از اجرای برنامه طبق تصویر زیر ابتدا روی آیکن آدمک (پایین سمت راست) کلیک کنید، سپس روی سه نقطه (بالا سمت راست) کلیک نمایید.

find.contact.accounts.s1

ـ در صفحه ای که باز می شود زیر Follow People گزینه ای به نام Find Contacts یا به عنوان مثال Contacts 16 قرار دارد. روی این گزینه کلیک کنید و اگر با پیامی مواجه شدید گزینه Allow را انتخاب نمایید.

find.contact.accounts.s2

ـ در صفحه که باز می شود لیستی از مخاطبان گوشی شما دارای اکانت اینستاگرام نمایش داده می شود که می توانید با کلیک روی نام هر کدام وارد اکانت او شده و در صورت دلخواه روی Follow کلیک کنید تا کارهای وی در این شبکه را دنبال کرده و با او ارتباط دوستی برقرار نمایید. ضمنا می توانید از گزینه Follow All برای فالو کردن تمامی مخاطبان استفاده نمایید.  find.contact.accounts.s3

ـ در ضمن می توانید از گزینه Find Facebook Friends (تصویر دوم) برای پیدا کردن اکانت دوستانتان فیسبوکی تان در اینستاگرام استفاده کنید.

ـ امیدورایم آموزش فوق مفید واقع شده باشد.