شرکت ریلمی Realme امروز از دو گوشی جدید خود به نامهای Realme C17 و Narzo 20 رو نمایی کرد. علاوه بر این شرکت، به تشریح جزئیات رابط کاربری اختصاصی خود موسوم به Realme UI 2.0 پرداخت.

این رابط کاربری بر پایه آندروید ۱۱ بوده و دارای سه مسیر کلیدی برای بهبود شامل خلاقیت، اجتماعی بودن و تولید می باشد.

Realme UI 2.0 detailed, will bring third-party launchers and improved Dark Mode

مسیر خلاقیت، شامل عنوان “خودت را نشان بده” بوده و دارای رنگهای بیشتر در بخش قالب ها نسبت به قبل می باشد.

آپگرید دیگر، قابلیت صفحه همیشه فعال Always-On Display می باشد که دارای ۵ تم مختلف و موتور دستکاری برای الگوهای یکتا می باشد. اما بهبود چشمگیر استایلهای مختلف حالت تیره Dark Mode می باشد که دارای سطوح تیرگی خواهد بود.

مسیر بعدی، اجتماعی بودن نام داشته و به اشتراک گذاری و حریم خصوصی اختصاص دارد. آن شامل ویژگی Realme Share می باشد که اجازه انتقال فایل از طریق وای فای بین دو دستگاه به علاوه به اشتراک گذاری موزیک Dual Mode Music Share بین دو دستگاه را میسر می سازد.

همچنین قابلیت Subtitle Stitching چسباندن زیرنویس، برای به اشتراک گذاری زیرنویس یا متن آهنگ ها در شبکه های مجازی مانند اینستاگرام وجود دارد.

اما ویژگی مهم، فضای خصوصی Private Space می باشد که یک کشو برای مخفی سازی تمامی برنامه های دارای پسورد ارائه می دهد. همچنین قابلیت در مخفی Invisible Door برای تغذیه دیتا خالی به برنامه ها، جمع آوری اطلاعات شخصی، و همچنین گزینه های سپر امنیتی Security Shield همانند Pseudo Site Blocking و Harassment Call Blocking جهت بلاک سایت و مکالمات قرار دارد.

در بحث تولید Productivity، گوشی های Realme UI 2.0 بالاخره به digital wellbeing bandwagon، با ویژگی Digital Health سلامتی دیجیتال آپگرید خواهند شد. آن همچنین از پنجره شناور Floating Window، حالت تصویر در تصویر، پشتیبانی خواهد کرد و نیز یک قابلیت برای افزایش سرعت برنامه ها تا ۲۳.۶۳% درصد قرار خواهد گرفت.

Realme UI 2.0 detailed, will bring third-party launchers and improved Dark Mode

اولین گوشی که رابط کاربری Realme UI 2.0 را دریافت خواهد کرد Realme X50 Pro 5G می باشد. دستیابی سریع به این سیستم عامل در ۲۴ سپتامبر خواهد بود و جزئیات بیشتر در فوروم ریلمی مورد تشریح قرار می گیرد.