Xperia Companion جدیدترین برنامه شرکت سونی Sony برای مدیریت گوشی های هوشمند این شرکت و آپدیت نرم افزاری ایمن و آسان دستگاههای اکپسریا با استفاده از کامپیوتر می باشد (توجه: این نرم افزار جایگزین Sony PC Companion شده است). شما می توانید از این ابزار برای آپدیت آخرین نسخه نرم افزار گوشی یا برای ریست کردن دستگاهتان با قابلیت پاک کردن محتویات آن استفاده کنید. همچنین می توانید برای انتقال و سازمان دهی فایلهایتان از آن بهره ببرید. ضمن اینکه Xperia Companion دارای آخرین درایور گوشی ها و تبلتهای هوشمند سونی می باشد که همراه با نصب این نرم افزار بر روی سیسمتان نصب می شود.

اگر ویندوز شما ۷ یا بالاتر می باشد می توانید نرم افزار Xperia Companion را نصب نمایید. این نرم افزار با Xperia Z3 سازگار بوده و بدون شک با سایر گوشیهای سونی از جمله جدیدترین مدلها، نیز سازگاری دارد. البته سایت شرکت سونی اعلام کرده است که این نرم افزار با مدلهایی همچون Xperia Z5، Xperia Z3+ و Xperia Z4 Tablet نیز سازگاری دارد.

از قابلیتهای این نرم افزار می توان به نکات زیر اشاره کرد: قابلیت جستجو در فایلهای گوشی، ارائه بروزرسانی نرم افزاری، و اعمالی مانند تعمیرات نرم افزاری گوشی ، که به شما اجازه می دهد گوشی تان را به طور کامل پاکسازی کرده و یک رام جدید روی آن نصب کنید.

تصاویر:

xperia.companion.s1

نیازمندیها:

ـ اینترنت پر سرعت

ـ پردازشگر Intel® Pentium® ۴ یا AMD معادل

ـ ۵ گیگ فضای دیسک خالی

ـ ۲ گیگ حافظه رم

ـ یک پورت USB و یک کابل USB

ـ ویندوز ۷، ۸، ۸.۱ یا ۱۰

لینک دانلود آخرین نسخه نرم افزار Xperia Companion با لینک مستقیم از سایت شرکت سازنده:

دانلود

صفحه دانلود از سایت Sony:

صفحه دانلود