فراماروت Framaroot برنامه ای قدرتمند برای گوشیهای هوشمند آندروید می باشد که از طریق آن به راحتی می توان تنها با یک کلیک گوشی خود را روت نمایید یا به عبارتی دسترسی گوشی تان به روت سیستم عامل را میسر سازید. این نرم افزار به ساده ترین شکل ممکن Superuser و su binary را بر روی گوشی تان نصب نموده و دسترسی به روت را فراهم می سازد.

توجه:

ـ اگر چه روت فواید بسیاری داشته و برای اجرای نرم افزارهای زیادی ضروری می باشد اما فرآیند روت (البته در اکثر مواقع در صورت عدم اجرای صحیح) همواره با ریسک از دست دادن سیستم عامل و حتی بریک شدن گوشی همراه است، پس باید دقت بیشتری نمایید.

ـ ضمنا عملیات روت، گارانتی گوشی را از بین می برد، البته در صورت اجرای غیر فعال ساختن مجدد روت (آنروت Unroot) گارانتی باقی مانده و از بین نمی رود.

ـ در ضمن ان اس موبایل در قبال عواقب احتمالی استفاده از این نرم افزار هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد.

تصاویر:

framaroot.s

لیست گوشی های پشتیبانی شده:

ـ مشاهده لیست کامل گوشی های پشتیبانی شده

آموزش استفاده:

ـ ابتدا برنامه را دانلوده کرده و نصب نمایید.

ـ زمانی که برنامه را اجرا نمودید یکی از گزینه های Install SuperSU، Install Superuser را برای روت و گزینه Unroot را برای آنروت انتخاب کنید.

ـ سپس یکی از گزینه های زیر exploit را انتخاب کنید.

ـ اگر همه چیز خوب و با موفقیت پیش برود با گزینه “Success  … Superuser and su binary installed. You have to reboot your device” مواجه خواهید شد که به معنی موفق آمیز بودن فرآیند روت می باشد. اگر گزینه های دیگری ظاهر شود نشان از ناموفق بودن این فرآیند می باشد.

ـ در صورت موفق بودن می توانید برنامه Superuser یا SuperSU را در لیست برنامه های گوشی مشاهده نمایید.

لینک دانلود:

دانلود آخرین نسخه framaroot برای آندروید با لینک مستقیم:

نیازمند آندروید: ۲.۲ و بالاتر | آپدیت: آگوست ۲۰۱۶ | حجم فایل: ۱.۲MB | نسخه: v1.9.3

دانلود